Minu nimi on Daisi, olen ema, sünnitusjärgne doula / perede toetaja, imetamisnõustaja ja beebiootuspidude juhendaja.

Emaks saamine on minu jaoks olnud pikk teekond täis kaotusi, võite ja õppetunde. Täna olen ma kahe imelise lapse ema, kes on avanud mulle väravad piiritu armastuse salaaeda ja näidanud, kui palju suudab üks naine tegelikult kanda, kui ta on hoitud ja armastatud. Nüüd mõistan, et kõik, mida olen elus kogenud, on toonud mind samm sammu haaval lähemale minu tõelisele olemusele, naisele, kelle missiooniks on turvatunde loomine ja toetuse pakkumine.

Mind on alati köitnud naiselikud teemad ja lummanud piiritu jõud, mis naistes peitub.

Olen saanud doula ja imetamisnõustaja väljaõppe Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis; läbinud Austraalia Ämmaemandate kolledži poolt tunnustatud Postpartum Education and Care Professional täiendõppe kava ja pean oluliseks elukestvat enesetäiendust.

2023 Postpartum Education and Care Professional (Newborn Mothers Australia, koolitajad: J. Jones, A. Anderson, A. Stinton, K. Cortés)
2022 Vaimse tervise hoidmine ja taastamine muusika ja helide abil (Koolitaja M. Vou)
2021/2022 Lastemassaaži algkursus (Koolitaja M. Must)
2021 Lapsevanemlusprogramm Imelised Aastad (Koolitajad I. Bachaus, M. Bergström)
2021 Kuidas aidata ema ja last sagedamini ettetulevates keerulistes olukordades (Koolitajad R. Raukas, Ü. Lember, M. Põldma jt)
2020 2–3-aastaste laste rinnast võõrutamine (Koolitaja Ü. Lember)
2020 Imiku lisatoitmine (Koolitaja R. Raukas)
2020 Kinesioteipimine (Koolitaja L. Toots)
2019-2020 Doula, pere- ja sünnitoetaja, Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool (Koolitajad K. Mikko, I. Kaoküla, E. Piirimäe, K. Lillestik, Ü. Lember, R. Verlin)
2019-2020 UNICEF materjalidel põhinev imetamisnõustajate koolitus (Koolitajad Ü. Lember, R. Verlin)
2015 Teraapiline loovkirjutamine (Koolitaja T. Kõnnussaar)
2012 Kristalliteraapia (Koolitaja E. Veismann)

Kuulun Eesti Sünnitoetajate Ühendusse ja Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu juhatusse (SIET).

Tahad minust veel teada? Aga palun:

Podcast “Beebipalavik”

Soovin, et iga naine tunneks end toetatuna. Naiselik tarkus ja eneseusaldus saavad parimal moel avalduda, kui naine on toetatud ja tunneb end turvaliselt. Beebi sünd on imeline ja ainulaadne sündmus, mille tulemusel ei sünni ainult beebi, vaid sünnivad ka ema, isa ja uus pere. Ilus sünnikogemus ja esimesed kuud väljaspool kõhtu ehk neljas trimester on aluseks tervele lapsele, terve laps tervele ühiskonnale.

Armas tulevane ema, olesel teekonnal vaid loetud arv kordi. Sa vajad ja väärid sama palju toetust ja hoolt kui Sinu beebi. Väärtusta seda imelist aega, väärtusta iseennast!

 

Scroll to Top