Tagasiside

 

“Daisi, your care and support has felt like the warm meal at the end of my favorite children’s book “Where the wild things are”. You have made our journey a joy, helped us sleep peacefully at night, and helped us get food on the table – in more ways than one 🙂 Thank you for being a part of our family!

– Kaitie, Abe & Ellis

”Daisi on üleni HEA hing. Daisi on minu sünnitusjärgne toetaja: ta on olnud minu kõrval imetamisnõustajana, kuulanud ära ja andnud nõu beebi uneteemadel, pöörab tähelepanu ka minu tervisele ja on selle kõige juures ääretult siiras, soe, rahulik ja abivalmis.
Daisil on hea energia – see paistab kaugele, kuivõrd ilus on Daisi süda. Kohtudes peatub rahulikult, kuulab, analüüsib ja kunagi ei kiirusta lahenduste pakkumisel; ta tõepoolest süveneb. Koostöö Daisiga on juba läinud mulle igavesti südamesse, sest ta on mind aidanud minule kõige olulisemaga – minu väikese beebiga.
Daisil on kahtlemata ees väga tegusad ajad – nii ilusaid inimesi märgatakse ja kõik tahavad sellistest ju tükki saada! Intelligente, siiras ja veelkord – nii soe! Selliseid sõnu ei ole emal olemas, mis saaksid anda edasi tänu, kuivõrd palju oskab aidata ema ja beebit”.

– Mia Liina L.

”Fantastiline professionaalsus läheneda muredele hellalt ja anda asjakohast, konkreetset ja praktilist nõu”.

– Janeli T.

“Doula kaasamine sünnitusele on olnud mu elu üks parimaid otsuseid. Daisi aitas väsimatult kaasa kõikides sünnitusetappides, sisendades mulle tohutut jõudu ja turvatunnet. Kuna tegu oli esimese sünnitusega, oli väga tore, et ta motiveeris ja julgustas ka minu elukaaslast, kellele oli kogu see protsess samuti esmakordne. Nende kahe koostöö kujunes fantastiliseks tandemiks ja nii saimegi varahommikul osaks ühele elu imedest:) Aitäh, Daisi 🙏💙”

– Maarja T.

“Väga abivalmis ja tore imetamisnõustaja😊 aitäh, et aitasid ühe väikese tüdruku tagasi rinnapiimale🥰”

– Anu K.

”Pöördusin Daisi poole seoses lisatoidu andmise ja selle vajalikkusega. Sain kiire, aga väga põhjaliku vastuse ja leidsin endas taas südamerahu, et kõik on hästi. Tõesti suurepärane põhjalikkus ja konkreetse olukorra analüüsimine, mitte niisama “õpikutarkuste” jagamine. Olen väga tänulik”.

– Elis B.

Ka mina olen tänulik kõikidele peredele, kes on usaldanud mind oma elu kõige erilisemal ajal. Rohkem ilusaid sõnu ja tagasisidet leiad minu FB kodust.

et
Scroll to Top